ruenuk
  • Новости
  • Участь "Пак Груп" у XII Всеукраїнському конкурсі пакувальної індустрії «Золотий каштан»

XII Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт

з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан»

 

07 листопада 2017 р. у Національному університеті харчових технологій пройшла конференція переможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт  з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан». 

Цього року на конкурс було подано 51 наукову роботу від 12 ВНЗ з 6 міст України.  Журі конкурсу визнали переможцями 12 робіт студентів ВНЗ України. Конкурс на кращу студентську роботу проводиться в п'яти номінаціях: - конструювання та дизайн упаковки; - технології та обладнання виготовлення пакувальних матеріалів і упаковки; - технології пакування та пакувальне обладнання; - упаковка - елемент логістики. Кращі роботи студентів були відзначені грамотами та нагороджені медалями. Варто відмітити високий рівень підготовки студентських робіт та практичне значення проектів. Актуальними темами конкурсу сьогодення є: «Розроблення інноваційної упаковки на основі маркетингових досліджень», «Дослідження впливу температурного градієнта при заварюванні полімерної тари на якість її вмісту».  

Конкурс проводиться з метою сприяння участі студентів у вирішенні актуальних проблем пакувальної індустрії і впровадження розробок у виробництво, пошук майбутніх творців упаковки, пакувальну техніку та дослідження.

Міністерство освіти і науки України, Клуб пакувальників України та редакція журналу «Упаковка» є щорічними організаторами. Головним спонсором заходу являється група компаній «Пак Груп», яка приймає активну участь у розвитку пакувальної галузі в Україні та світі. За допомогу в організації конкурсу «Пак Груп» відзначили дипломом. 

Все права защищены PackGroup © 2013-2021 PackGroup